Медея. Готель, баня, сауна, басейн у центрі Полтави. Організація та обслуговування свят у Полтаві

Про те, де і як правильно святкувати

Життя йде своєю чергою, підносячи нам одна за одною приємні несподіванки, кожна з яких приємніше і краще попередньої. І завжди хочеться зустріти свій день народження, відзначити банкети та корпоративні вечори або відсвяткувати весілля добре, весело і якось по-особливому. Жоден полтавський ресторан або готель Полтави не зможуть запропонувати всі ті послуги, які пропонуються у нашому оздоровчому комплексі на літньому майданчику!

Тут є все, щоб відпочинок або сваято пройшли незабутньо приємно та цікаво. Дубовий літній майданчик на відкритому свіжому повітрі створений для того, щоб зробити ваші день народження, банкети, корпоративні вечори або весілля чудово організованимщаходом. Уявіть собі веселого тамаду, що розсипає запальні жарти серед радісних гамірних гостей на літньому майданчику нашого оздоровчого комплекса, справжній ароматний, смачний шашлик та багато іншого. Зручність дубових меблів на літньому майданчику та краса класичної української ночі, приємна музика, що звучить спеціально для вас у святковий вечір, надовго збережуть у вашій пам’яті гарні спогади про банкети, весілля, корпоративні вечори або дні народження, проведенні у нашому оздоровчому комплексі.

Всім бажаючим тут також пропонуються послуги сауни Полтави, професійного банщика, досвідченого масажиста, чаювання з самоваром, бубликами та трав’яними чаями. Але саме приємне, що після святкового вечора на літньому майданчику в оздоровчому комплексі, насиченого подіями та эмоціями, можна не хвилюватися про зворотній шлях по темряві – 4 комфортабельних та чистих номери у приватному готелі Полтави при оздоровчому комплексі вже готові. І ви можете відправитися спочивати прямо з літнього майданчика, а вже зранку, відпочивши та поснідавши на дубовому літньому майданчику, відправитись додому, згоряючи від нетерпіння повернутися сюди знову.