Медея. Готель, баня, сауна, басейн у центрі Полтави. Організація та обслуговування свят у Полтаві

Відпочинок у Полтаві. Про користь масажа

Мало хто знає, що масаж надзвичайно корисний для оздоровлення душі і тіла. Навіть легке масажування затеклого м’яза або болючого місця вже само по собі покращує самопочуття. А якщо процедура в готелі Полтави до того ж проводиться у правильному порядку досвідченим масажистом – ціни такому масажу немає! Що означає «правильний порядок»? Кожний, хто вже був в оздоровчому комплексі готелю Полтави або у приватного масажиста в сауні Полтави, знає – потрібно, щоб тіло було розслаблено. Це не так просто, як здається. Особливо, якщо ваша спина вже грунтовно втомлена щоденним сидінням за комп’ютером або постійними роз’їздами.

Тому для початку обов’язково потрібно відвідати сауну у Полтаві. Полежати на дерев’яних полицях в парній, грунтовно пропаритися, довіритися професіональному банщику, який справжнім дубовим віником пройдеться по тілу, бризкаючи прохолодною водою і опускаючи жар на втомлену спину. Баня у Полтаві – самий дієвий засіб для розслаблення. Післе того, як м’язи розслабились, можна приступати до масажу. А який чудовий масаж пропонується любителям відпочинку у Полтаві! З цілющими ефірними маслами, із запашним медом, віничний масаж и навіть масаж з трав’яним льодом.

І це ще не все! В задушливому місті шкіра швидко втрачає свою м’якість і привабливість. І в цьому випадку перший засіб – масаж, трав’яний компрес, натирання шкіри цілющими солями і глиною, солодким медом і приємно пекучою гірчицею в готелі Полтави. Після натирання можна обдати тіло приємною водою в душі готелю Полтави і спуститися в басейн, аби привести шкіру в тонус. А потім, завершуючи чудову процедуру справжнього масажу, можна всістися біля справжнього самовара, пити трав’яний чай з баранками, і відчувати приємний м’який захват, що котиться хвилями по розім’яклому тілу.

Після інтенсивного масажу спеціалісти сауни Полтавы завжди рекомендують міцний глибокий сон. Оскільки масаж – достатньо активний відпочинок, то після процедури буде відчуватися незмінна втома. Саме з цією метою в оздоровчому комплексі вам підготована комфортна кімната. Щоб закріпити результат процедури, можна залишитись в гостинному і чистом номері готелю Полтави.

Міцного здоров’я вам і приємного відпочинку!